art hospita
Koza Hair Transplant
l
KOZA
FUE YÖNTEMİNDE İYİLEŞME SÜREÇLERİ
İlk 2 gün sac ekimi yapılan ve alınan bölgenin iyileşme sürecidir, önerilenler dışında herhangi bir şey yapmaya gerek yoktur. 3. gün tarif edilen şekilde sac bakımı ve yıkaması yapılmaktadır.

10.gün sac ekimi yapılan ve alınan bölgelerin yıkanmaları sonucunda bölgedeki kabuklar dökülmesi beklenir. 15 gün sonra her iki bölgenin iyileşmesi tamamlanmıştır, iyileşme tamamlanınca herhangi bir iz kalmayacaktır.

3 hafta sonra ekilen saçların % 60 -70 i dökülmektedir. 8-12 hafta sonra ekim yapılıp dökülen saçlar yeniden uzamaya başlar. 5-6 ay sonra saçların tamamı uzar, diğer saçlarla birlikte kestirelebilir.


İlgili yazılar:
Saç ekimi sonrası bakım ve iyileşme süreci
Fue Yönteminde iyileşme süreci
Saç ekimi yöntemleri – FUE ve FUT
Saç muayenesi ve analizi nasıl yapılır?
Saç ekimi sonrası bakım ve iyileşme süreçleri
Saç ekimi fiyatları

konsultasyon sizi arayalım ister misiniz
 

alt
alt

Copyright Koza Saç Ekimi Medikarahan Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketine Bağlı Olarak Sağlık Turizmi Hizmeti Vermektedir. 
info@kozasacekimi.com  Telefon: 0216 368 39 33 . Web Tasarımı:Teknet Tasarım

Önemli: * Saç ekimi uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılmaktadır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.