art hospita
Koza Hair Transplant
l
KOZA
KAŞ EKİMİ


Yüze en etkili ifadeyi veren kaşlar ve gözlerdir.Azalan ve dökülen kaşların yerine yeni kaşlar çıkmaz. Bu kaşları telafi etmenin tek yolu kaş ekimidir.


Kaş ekimi kafanın iki kulak arası bölümünden alınan dökülmeyen genetik kodlara sahip köklerin kaş böigesine ekimidir. Bu işlem tamamen hastanın estetik açıdan istediği görüntüye uygun kaş şekline karar verilmesi ile başlar.


Kaş ekimi ; yanlış alıma bağlı kaş kayıplarına, dökülmüş kaşlara sıkılaştırma,dolgunlaştırma şeklinde uygulandığı gibi , çeşitli durumlarda da yeniden şekillendirme olarak da uygulanmaktadır. Kaş ekimi işlemi, ağrısız bir operasyondur.Lokal anestezi yapılarak gerçekleştirilir. İşlem sonrası rahatsızlık verici hiçbir durum söz konusu değildir.Kaşların gerçek şeklini alması 4-6 aylık gibi bir süreç içinde gerçekleşir. Kaş ekimi sonrasında yeni ekilen kaşlar diğer mevcut kaşlara göre çok hızlı uzar.Sık sık kesilmesi gerekebilir.Yeni kaşlar bir yıl sonra bulundukları bölgenin uzama periyoduna uyar..

 

konsultasyon sizi arayalım ister misiniz
 

alt
alt

Copyright Koza Saç Ekimi Medikarahan Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketine Bağlı Olarak Sağlık Turizmi Hizmeti Vermektedir. 
info@kozasacekimi.com  Telefon: 0216 368 39 33 . Web Tasarımı:Teknet Tasarım

Önemli: * Saç ekimi uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılmaktadır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.