art hospita
Koza Hair Transplant
l
KOZA

Medikal Estetik
Botoks

BOTOKS, Clostridum Botulinum bakterisinden üretilmiş doğal, saflaştırılmış proteindir. Kırışıklığa yol açan kaslara ince uçlu enjektörler ile çok düşük dozlarda uygulanır. BOTOKS dinamik kırışıklıklara yol açan kasları geçici süre ile gevşeterek etkisini gösterir. BOTOKS'un etkisi uygulandığı bölge ile sınırlıdır, vücut içerisinde dolaşmaz.

BOTOKS zaman içinde yüzde oluşan kırışıklıkları, çizgileri azaltan basit, cerrahi olmayan, medikal estetik bir uygulamadır.

Botoks uygulaması özellikle yüzdeki mimik kaslarının hareketine bağlı olarak alın, kaş arası, göz kenarı, üst dudak ve boyun çizgilerinde kullanılmaktadır.
Ayrıca el, ayak ve koltukaltı bölgelerindeki aşırı terleme (hiperhidroz) tedavisinde de Botoks kullanılmaktadır.
Oldukça kısa süren bir uygulama ile çok kısa sürede etkili olan uygulama sonrası kişiler işine ve günlük hayatına hemen geri dönebilir.
Etkisi 6 aya kadar sürmekte, tekrar eden uygulamalarda süre uzamaktadır.

 

alt
alt

Copyright Koza Saç Ekimi Medikarahan Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketine Bağlı Olarak Sağlık Turizmi Hizmeti Vermektedir. 
info@kozasacekimi.com  Telefon: 0216 368 39 33 . Web Tasarımı:Teknet Tasarım

Önemli: * Saç ekimi uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılmaktadır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.