art hospita
Koza Hair Transplant
l
KOZA

Medikal Estetik
Dolgu

Özellikle ince kırışıklıkların düzeltilmesi ve dudak dolgunlaştırma amacıyla kullanılmaktadır.
Dudak üzerindeki ince kırışıklıklar, burun kenarından dudak kenarına uzanan çizgiler, ağız kenarındaki çizgiler, alındaki kaş çatma çizgileri çok sık uygulanan ve en başarılı sonuçların alındığı bölgelerdir.
Ayrıca elmacık kemikleri üzerine ya da volum gereken pek çok noktaya uygulanabilir.

Enjeksiyon sonrası tedavi edilen alan hafif kırmızı ve şiş olabilir. Bu enjeksiyonun normal sonucudur; bir ya da iki günde kaybolur. Uygulama gerçekleşen kişi günlük aktivitelerine hemen enjeksiyondan sonra dönebilir.

 

alt
alt

Copyright Koza Saç Ekimi Medikarahan Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketine Bağlı Olarak Sağlık Turizmi Hizmeti Vermektedir. 
info@kozasacekimi.com  Telefon: 0216 368 39 33 . Web Tasarımı:Teknet Tasarım

Önemli: * Saç ekimi uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılmaktadır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.