art hospita
Koza Hair Transplant
l
KOZA

Medikal Estetik
Skleroterapi

1 mm veya daha ufak boyuttaki varislerin giderilmesinde kullanılan bir tekniktir. Uygulama hastalıklı damarın içine çok ince bir iğne ile girilip az miktarda, damarı
kurutan ilaçlar verilerek gerçekleştirilir. Kullanılan ilaçlar genellikle yüksek yoğunluklu tuzlardan oluşur. Bu konsantre çözeltiler hasta damarın iç yapısını bozarak damarın kapanmasını sağlar. Kapanan damar vücut tarafından atıl ilan edilerek, eritilir ve yok edilir.


Tedaviden sonra bazen morumsu lekeler oluşabilir ancak 3-6 hafta içinde kaybolurlar. Tedavi birkaç seans sürebilir. Seansları takiben özel basınçlı çorap giymesi uygundur, kişi günlük işlerine devam edebilir.

 

alt
alt

Copyright Koza Saç Ekimi Medikarahan Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketine Bağlı Olarak Sağlık Turizmi Hizmeti Vermektedir. 
info@kozasacekimi.com  Telefon: 0216 368 39 33 . Web Tasarımı:Teknet Tasarım

Önemli: * Saç ekimi uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılmaktadır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.