art hospita
Koza Hair Transplant
l
KOZA

Meme Estetiği
Meme Dikleştirme

meme-diklestirme

Meme sarkıklığı en sık görülen meme problemlerinin başında gelir. Hamilelik, emzirme, aşırı kilo alıp verme, yaşlanma ya da genetik nedenler memenin dış yüzeyi olan meme derisinde çatlakların, gevşemelerin oluşmasına, derinin elastikiyetini kaybetmesine veya meme dokusunun azalarak memelerin içlerinin boşalmasına neden olur.

 

Zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan sarkmalar kadında ya da genç kızda güven kaybı, mutsuzluk gibi psikolojik sorunlara neden olur.

 

Biçimini ve sertliğini yitiren meme, diğer meme operasyonlarına benzer gerçekleştirilen dikleştirme operasyonuyla, uzun yıllar boyunca istediği sütyeni ya da istediği dekolte elbiseyi giyemediğinden şikayetçi olan hastalar için oldukça tatmin edici sonuçlar verir.

 

alt
alt

Copyright Koza Saç Ekimi Medikarahan Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketine Bağlı Olarak Sağlık Turizmi Hizmeti Vermektedir. 
info@kozasacekimi.com  Telefon: 0216 368 39 33 . Web Tasarımı:Teknet Tasarım

Önemli: * Saç ekimi uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılmaktadır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.