art hospita
Koza Hair Transplant
l
KOZA

Vücut Estetiği
KOL GERME

Vücudun diğer bölgelerinde olduğu gibi yaşlılık, sık kilo alıp verme ve bazen genetik nedenlerle omuz ile dirsek arasındaki üst kol bölümünde kalınlaşma ve/veya sarkıklık gibi bazı değişiklikler meydana gelir. Kısa kollu ya da kolsuz giyildiğinde ve el sallama gibi günlük olağan hareketler sırasında oluşan hoş olmayan görüntüyü gidermek aslında mümkündür.

Kol germe kolun üst kısmındaki sarkık deriyi yağ dokusu ile beraber alarak yeniden şekillendirme ameliyatıdır. Bazı durumlarda liposuction ile beraber yapılması gerekebilir. Ameliyat lokal veya genel anestezi ile yapılmaktadır. Kol germe ameliyatı yapıldığı durumlarda hastadan hastaya uzunluğu ve belirginliği değişmekle beraber omuzdan dirseğe kadar uzanan bir iz oluşur. Ancak bu izin zamanla azalması beklenen bir durumdur. Ameliyat sonrası hasta 1-2 hafta sonra işine dönebilecek hale gelir.

 

 

 

alt
alt

Copyright Koza Saç Ekimi Medikarahan Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketine Bağlı Olarak Sağlık Turizmi Hizmeti Vermektedir. 
info@kozasacekimi.com  Telefon: 0216 368 39 33 . Web Tasarımı:Teknet Tasarım

Önemli: * Saç ekimi uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılmaktadır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.